בית ספר לעיצוב אופנה

בית ספר לעיצוב אופנה

קיימים זמנים במהלך החיים, אשר מטרתם להותיר חותם בלבכם לתמיד. את הזמנים הללו, עם כל המשמעות המדהימה שנלווית אליהם, לא תשכחו אף פעם. מדובר על הרגעים שבהם אתם מגיעים לכדי החלטה מושכלת, כזאת שמנתבת את מסלול החיים שלכם. הבחירה שלכם במסלול הלימודים, שינתב את הקריירה העתידית שלכם, לרבות הבחירה של בית ספר לעיצוב אופנה. כמו כן, העיסוק בעיצוב אופנה מהווה סוג של טיפול באומנות. בפסיכולוגיה נהוג לשוות לו שימוש בכל מיני שיטות אומנותיות, לשם טיפול בבעיות פסיכולוגיות, כמו גם להעצמה של הבריאות הנפשית. מעצם הלימודים שלכם, בתחום העיצוב אופנה, תיגעו במישור של כל מיני טכניקות טיפוליות, שמבצעות סינרגיה של ביטוי יצירתי, שיביא לטיפול בנפש האדם. הלימודים מהווים סוג של תהליכי יצירה, שיסייעו לכם בתום הלימודים, לחקור את הרגשות של הלקוחות שלכם, להתמודד עם סטרס, לסייע להם בפיתוח המודעות העצמית שלהם. למעשה תהיו מעין "הפסיכולוגים" שלהם…

מה הקריטריונים לבחירה של בית ספר לעיצוב אופנה?

זה ממש לא פשוט לבחור בית ספר לעיצוב אופנה. קשה להצביע על קריטריון אחד או שניים מובילים. ממש קצרה היריעה מלהכיל את כולם. אבל החלטנו בכל זאת לעזור לכם בתהליך, ולכן נציג בפניכם כעת את הקריטריונים המובילים, כדלקמן –

  • כמו בכל בחירה של שירות / ספק מסוים, לעניין התמחור יש משקל רב. אין זה סוד, המצב הכלכלי של מרבית תושבי מדינת ישראל אינו מזהיר, בוודאי שלא נוכח התפרצות נגיף הקורונה. לפיכך, יש למצוא בית ספר לעיצוב אופנה שיתכתב כהלכה עם מסגרת התקציב שלכם. נכון, יש מי שיבחר בתקופה כה קשה כלכלית לוותר בכלל על החלום ללמוד. אבל זה בכלל לא מחויב המציאות. יש הרבה בתי ספר לעיצוב אופנה שיתחשבו בכם. מתוך כך התמחור שלהם יהיה הוגן. הם יאפשרו לכם פריסה יותר נוחה של התשלומים. רבים מהם יציעו לכם הנחה, באם תירשמו ללימודים מתוך האתר שלהם, וכיוצא בזאת.
  • הפרמטר שאינו שנוי במחלוקת, למציאת מקום הלימודים הטוב ביותר, כרוך בבחירת המקום שהסילבוס שלו מספיק מקצועי ומגוון. עליכם לתאם ציפיות מבעוד מועד, מה אתם מצפים ללמוד בבית ספר כזה או אחר. בחנו היטב את התכנים שיילמדו בקורס. היו כנים עם עצמכם, מתוך כך שתנסו להשיב לשאלות האלו, לדוגמה – האם מה שלומדים בקורס באמת מדבר אליכם, האם אתם ממש מתחברים לתכנים הללו, האם באמצעותם תהיו מסוגלים לעבוד בתחום העיצוב האופנה ולהיות מומחים בתחום? וכולי.
  • אומרים – ראו תמיד צעד קדימה. נראה על פניו, כי ממש לא פשוט לחשוב על הסוף, עוד לפני ההתחלה, אבל כשדברים קשורים לבחירת נתיב לימודים, כדי לכוון גבוה למשרה בכירה, עליכם להעמיד את עצמכם במצב הזה. תבחרו בית ספר שניתן ללמוד בו עיצוב אופנה, שיתחייב לסייע לכם במציאת עבודה בתום הלימודים, מכורח הקשרים העסקיים שלו. מקום לימודים שמכבד את בוגריו, ודואג לעיסוקם העתידי.